خرید هالتر خانگی ( هالتر1/50 ترانس) Average rating: 4.55216870911055, based on 89 reviews from $230000.0000 to $230000.0000

خرید هالتر خانگی ( هالتر1/50 ترانس)

هالتر 1/50 خانگی

خرید هالتر

هالتر میله ای است که ورزشکاران برای ورزش کردن از آن استفاده می کنند. ورزشکاران با قرار دادن میله هایی درون هالتر، انواع حرکت های ورزشی را چه در خانه و چه در باشگاه اتجام می دهند. اگر قصد خرید هالتر و وزنه را دارید با ما همراه باشید.
برای خرید هالتر باید با خود این وسیله و کاربردهای آن اشنا شوید. انواع آن را بشناسید و انتخاب خود را بر اساس نیاز خود انجام دهید.
صفحه 1

در حال بارگذاری رکورد بعدی

جدید میله هالتر باشگاهی فولاد MD

مشاهده

میله هالتر باشگاهی فولاد MD
825,000 تومان

جدید دسته دوسر نعلی خم 100سانت

مشاهده

دسته دوسر نعلی خم 100سانت
365,000 تومان

جدید دسته دوسر نعلی خم 80سانت

مشاهده

دسته دوسر نعلی خم 80سانت
338,000 تومان

جدید دسته قایقی جمع (روکش لاستیک)

مشاهده

دسته قایقی جمع (روکش لاستیک)
220,000 تومان

جدید میله هالتر2/20متر باشگاهی

مشاهده

میله هالتر2/20متر باشگاهی
520,000 تومان

جدید میله هالتر2متر باشگاهی

مشاهده

میله هالتر2متر باشگاهی
507,000 تومان

جدید میله هالتر 180سانت باشگاهی

مشاهده

میله هالتر 180سانت باشگاهی
425,000 تومان

جدید میله هالتر 1/20ترانس (خانگی)

مشاهده

میله هالتر 1/20ترانس (خانگی)
208,000 تومان

جدید دسته متوسط خم

مشاهده

دسته متوسط خم
250,000 تومان

جدید  خرید هالتر خانگی ( هالتر1/50 ترانس)

مشاهده

خرید هالتر خانگی ( هالتر1/50 ترانس)
230,000 تومان

جدید میله هالتر1/70 ترانس(خانگی)

مشاهده

میله هالتر1/70 ترانس(خانگی)
255,000 تومان

جدید میله هالتر1/50فولاد (آستین دار)

مشاهده

میله هالتر1/50فولاد (آستین دار)
900,000 تومان

جدید میله هالتر1/50 ترانس (آستین دار)

مشاهده

میله هالتر1/50 ترانس (آستین دار)
370,000 تومان

جدید دسته هشت پشت بازو

مشاهده

دسته هشت پشت بازو
188,000 تومان

جدید دسته قایقی جمع

مشاهده

دسته قایقی جمع
187,000 تومان

جدید دسته قایقی باز دوسر نعلی

مشاهده

دسته قایقی باز دوسر نعلی
245,000 تومان

جدید دسته متوسط60سانت

مشاهده

دسته متوسط60سانت
213,000 تومان

جدید دسته متوسط 50سانت

مشاهده

دسته متوسط 50سانت
207,000 تومان

جدید دسته لت120سانت

مشاهده

دسته لت120سانت
357,000 تومان

جدید دسته لت 80سانت

مشاهده

دسته لت 80سانت
310,000 تومان

در حال بارگذاری رکورد بعدی

هالتر چیست؟

هالتر میله ای است که جنس آهنی دارد. این وسیله در گروه وسایل بدنسازی و پاورلیفتینگ قرار می گیرد. طولی در حدود 1 تا 2 متر دارد. صفحه های وزنه هم در روی آن قرار داده می شود. ورزشکاران برای اینکه قدرت در انجام حرکات را بیشتر کنند، از این وسیله استفاده می کنند. اغلب عقیده دارند که با هالتر می توان عضلات راحجیم تر کرد.
از انواع هالتر می توان به هالترهای المپیکی اشاره کرد که دارای 2 متر ارتفاع و 20 کیلو گرم وزن هستند. ابن نوع هالترها می توانند وزنی معادل 360 کیلوگرم را نگه دارند. بخاطر ابعادی که دارا هستند، برای تمریناتی که نیاز به پایه سنگین دارند، مانند حرکات دد لیفت، حرکات اسکات و پرس سینه از این نوع هالترها استفاده می شود.
از هالترهای المپیکی مدل های کوچکتر هم وجود دارند که طولشان برابر 1 تا 2 متر است. از این هالترها برای انجام حرکات پرس سر شانه، حرکت جلو بازو و همچنین حرکت زیر بغل هالتر جمع استفاده می شود.
در باشگاه ها رک هایی وجود دارد که هالترها بر روی آن ها نگه داشته می شوند. مجموعه ای از هالترها با وزنی ثابت را درون خود جای می دهند.
نوع دیگری هم از هالترها وجود دارد که قطرش برابر 2 و و طولش در حدود 1.5 تا 2 متر است. این هالترها مناسب برای باشگاه خانگی هستند. که شما می توانید با خرید صفحه هالتر و هالتر خانگی به راحتی یک باشگاه خانگی در منزل خود داشته باشید.

هالتر جیست؟

میله هالتر المپیکی

میله هالتر های المپیکی اکثرا برای انجام حرکات سنگین مانند ددلیفت، پاورلیفتینگ و پرس سینه مورد استفاده قرار می گیرد. این هالترها حدود 2 متر ارتفاع و وزنی حدود 20 کیلوگرم دارند که توانایی نگه داری وزنی تا معادل 370 کیلوگرم را دارند. برای همین برای حرکات سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. اما میله هالترهای المپیکی نوع دیگری هم دارند که طول آن ها بین 1 تا 2 متر می باشد که برای انجام حرکاتی مانند پرس سر شانه، حرکات جلو بازو و زیر بغل مورد استفاده قرار می گیرد. 

میله هالتر ضخیم

هالترهای ضخیم خیلی با هالترهای المپیکی فرقی ندارند. فقط فرقشان در قطر میله می باشد. میله هالترها از جنس ضخیم دارای 2 اینچ ضخامت هستند. این باعث می شود که گرفتنش هم کمی سخت و مشکل شود. بخاطر قدرت گرفتن دستان در نگهداری میله و استفاده از وزنه های سنگین تر در حرکات لیفتینگ حجیم شدن برخی عضلات مانند عضلات ساعد را در پی خواهد داشت. در نتیجه اگر می خواهید عضلات دستان خود را حجیم تر و قدرتمند تر کنید، خرید هالتر بدنسازی می تواند تا شما را بسیار به هدفتان نزدیک سازد.

میله هالتر ضخیم

میله هالتر صاف و میله هالتر خم

میله هالتر خم همان میله هالتر صاف است که خم شده است. ورزشکاران کار کردن با میله هالتر خم را بیشتر دوست دارند و با ان راحت تر هستند. اما با این نوع هالترها، فشار کمتری هم به عضلات جلو بازو وارد می آید. با هالتر صاف فشار بیشتری به عضلات جلو بازو وارد می آید پس در هنگام خرید هالتر بدنسازی به این موضوع دقت کنید که هالتر خم یا صاف را انتخاب کنید.
بهترین راه این است که هر دو میله برای ورزش و تمرین استفاده کنید. از میله خم برای رسیدن به پیک جلو بازو و از هالتر صاف برای حجم دادن به جلو بازو استفاده کنید. این موضوع را بدانید که اگر فاصله بین دست‌ها را کم کنید، هالتر صاف می‌تواند قسمت خارجی بازو را نیز تحت‌فشار بگذارد.

میله هالتر صاف و میله هالتر خم

تمرین با هالتر

برای اینکه قدرت شما در انجام حرکات بالا رود باید از هالتر در تمرینات استفاده کنید. با هالتر می توانید حرکات ورزشی را درست انجام دهید. استفاده از هالترها باعث حجیم شدن عضلات می شود. اما حجیم شدن عضلات با استفاده از وزنه هایی سنگین و فشار وارد آمدن بر عضلات به وجود می آید. وقتی از هالتر استفاده می کنید، عضلات کناری باعث ایجاد هماهنگی و تعادل در بدن می شود و باعث می شود که عضلات هدف منقبض شوند. در نتیجه از وزنه های سنگین تر استفاده شده و عضلات حجیم می شوند.

حرکت دد لیفت با هالتر

از تمرین های وزنه ای که با هالتر انجام می شود می توان به حرکت ددلیفت اشاره کرد. در این حرکت، هالتر با وزنه ها سنگین شده و با دست بلند می شود. در امتداد پاها تا جلو ران ها از زمین برداشته شده و بالا آورده می شود و به زمین برگردانده می شود. این حرکت از حرکات اصلی در ورزش بدنسازی است. در کنار حرکاتی مثل اسکات و پرس سینه بخشی از حرکات مسابقات وزنه برداری قدرتی یا همان پاورلیفتینگ را تشکیل می دهد. در دد لیفت همه عضلات بدن درگیر می شوند. بیشترین فشار هم بر روی ماهیچه های کمر و پشت ران ایجاد می شود. البته که ماهیچه های باسن هم درگیر می شوند.

حرکت دد لیفت با هالتر

انجام حرکت اسکات

از حرکت های اصولی در پرورش اندام حرکت بدنسازی اسکات می باشد. با این حرکت، پاها و باسن قوی و خوش فرم می توانید داشته باشید. با اسکات ماهیچه های چهار سر ران درگیر می شوند. در این حرکت ورزشی باسن، شکم، و ماهیچه های پشت پاها را هم تحت فشار قرار قرار گرفته و درگیر می شوند. اسکات حرکتی اصولی برای قوی تر کردن عضلات پاها می باشد. می توانید بعد از خرید هالتر بدنسازی و وزنه، کمربند بدنسازی هم تهیه کنید تا این حرکت را بهتر انجام دهید.

حرکت پرس سینه با هالتر

یکی از مهمترین حرکات در ورزش بدنسازی و پاورلیفتینگ حرکت پرس سینه می باشد. این حرکت، حرکتی تمرینی قدرتی است. برای انجام این حرکت باید بر روی میز پرس طاق باز دراز کشیده و میله هالتر را بالای سینه خود کنترل کنید. پرس سینه به همراه اسکات و ددلیفت از حرکت های اصلی در بدنسازی و پاورلیفتینگ به شمار می آید. نکاتی که در انجام این حرکت باید توجه داشته باشید، ایت است که به هیچ وجه در هنگام انجام حرکت کمر و باسن خود را از میز جدا نکنید. همچنین به هیچ وجه برای بالا بردن هالتر سر خود را از میز جدا نکنید. چرا که می تواند آسیب جدی به شما برساند.

حرکت پرس سینه با هالتر

با هالتر چه حرکاتی را می توان انجام داد؟

هالتر شما را محدود به انجام چندین حرکت نخواهد کرد. شما با خرید هالتر به راحتی می توانید انواع حرکت های جلو بازو، پشت بازو، سر شانه، زیر بغل، سینه و پا را انجام دهید. هالتر وسیله ای بسیار مناسب برای انجام حرکت ها می باشد. با خرید هالتر می توانید تمام حرکت را به راحتی انجام دهید و کل بدن را تقویت کنید. در خرید هالتر بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که از جایی معتبر خرید خود را انجام دهید. با انجام این کار از اصالت کالا اطمینان حاصل می فرمایید و نگرانی بابت خراب شدن هالتر را نخواهید داشت. شما می توانید برای خرید هالتر mdsport را مشاهده کنید.

موارد مهم در خرید هالتر

  • نوع خانگی یا باشگاهی میله هالتر خود را تعیین کنید.
  • به وزن هالتر در خرید هالتر توجه کنید.
  • به طول، ضخامت و اندازه میله هالتر توجه کنید.
  • قیمت در نوع و کیفیت هالترها تاثیرگذارند.

وزنه هالتر

بعد از اینکه به وزن میله هالتر عادت کردید، به صورت طبیعی تصمیم خواهید گرفت که سطح تمرینات خود را بالا ببرید. برای این کار نیاز به وزنه های سنگینتری دارید. اینجاست که وزنه ی هالتر یا آن طور که معروف است، صفحه ها می توانند به کمکتان بیایند. این وسایل قالباً از آهن ساخته می شوند. برای محافظت از فلزات کم کیفیت، یک لایه پلاستیکی دور وزنه ی هالتر کشیده می شود. با این حال اگر جنس وزنه از فولاد ضد زنگ باشد، که اغلب در محافل حرفه ای کاربرد دارد، نیازی به پوشش نیست.
وزنه های هالتر در دو نوع خانگی و باشگاهی ساخته می شوند. مهمترین تفاوت این دو، قطر سوراخ صفحه است. صفحه هالتر خانگی به طور کلی وزن پایینتری دارد و روی میله هالتر نازکتری سوار می شود. به همین دلیل قطر سوراخ موجود روی صفحه هالتر طبیعتاً کمتر است. هالترهای با کیفیت بالا، که از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند، در مسابقات و رویدادهای رسمی مورد استفاده قرار می گیرند.

شکل های گوناگون صفحات هالتر

غیر از جنس و روکش، در هنگام خرید، با اشکال مختلف هالتر نیز رو به رو می شوید. هالتر ها عمدتاً یا گرد می باشند، یا شش گوش. مدل های گرد روی زمین غلت می خورند و راحتتر حرکت می کنند. به همین دلیل در محیط های غیرحرفه ای مثل خانه، پیشنهاد می شود که از صفحه ی هالتر شش گوش استفاده کنید. غیر از اضافه کردن وزنه به هالتر، روش دیگر، استفاده جداگانه از آن هاست.

وزن صفحه هالتر

به طور معمول صفحه ی هالتر وزن های به صورت ضریب 1.25 کیلوگرم دارند. این روش کمک می کند که بتوانیم اعداد به صورت 2.5 یا 7.5 هم داشته باشیم. بیشینه وزن هر صفحه نیز 25 کیلوگرم می باشد که اگر یک جفت از آن ها را در دو طرف هالتر قرار دهیم، جمعاً پنجاه کیلوگرم خواهند شد. هر چند باید قبل از انجام چنین کاری، به تحمل میله هالتر و مقاومت آن آگاه باشید. معمولاً بیشینه وزن تا حدود 300 کیلوگرم می رود. اگر در باشگاه حرفه ای شما نیاز به وزن بیشتر بود(که به احتمال زیاد این طور نیست!) می توانید از میله های وزنه برداری استفاده کنید.
 
موارد مهم در خرید هالتر
سخن پایانی
برای خرید هالتر بهتر است چک لیستی تهیه کنید که چه مدل و چه اندازه از مدلهای هالتر و وزنه های آن برای شما مناسب است. مثلا نوع باشگاهی یا نوع خانگی می خواهید، هالتر شما خمیده یا صاف باشد. باید به همه این موارد اهمیت دهید و از نوع خوب و باکیفیت تهیه نمایید. فروشگاه ام دی اسپورت، انواع هالترها و وزنه ها و... با بهترین کیفیت را به فروش می رساند.
سوالات متداول خرید هالتر
چه مدل هالتری بهتر است؟
انتخاب مدل هالتر باید به نوع استفاده و کاربردی که از آن می خواهید بستگی داشته باشد. در چه سطحی ورزش می کنید و هدفتان چیست.
در خرید هالتر بهتر است به چه مواردی توجه کنیم؟
به وزن هالتر، طول و ضخامت و اندازه میله هالتر توجه شود.
از کجا هالتر بخرم؟
برای خرید انواع لوازم جانبی باشگاهی و ورزشی می توانید از ام دی اسپورت اقدام نمایید. ام دی اسپورت محصولات باکیفیت و اصل به فروش می رساند.
 
 
محصولات مرتبط

جدید دسته کراس

مشاهده

دسته کراس
88,000 تومان

جدید دسته دوسر نعلی 100سانت

مشاهده

دسته دوسر نعلی 100سانت
365,000 تومان

جدید دسته دوسر نعلی 80سانت

مشاهده

دسته دوسر نعلی 80سانت
338,000 تومان

جدید دسته لت 80سانت

مشاهده

دسته لت 80سانت
310,000 تومان

جدید دسته لت120سانت

مشاهده

دسته لت120سانت
357,000 تومان

جدید دسته متوسط 50سانت

مشاهده

دسته متوسط 50سانت
207,000 تومان

جدید دسته متوسط60سانت

مشاهده

دسته متوسط60سانت
213,000 تومان

جدید دسته قایقی باز دوسر نعلی

مشاهده

دسته قایقی باز دوسر نعلی
245,000 تومان

جدید دسته قایقی جمع

مشاهده

دسته قایقی جمع
187,000 تومان

جدید باربل 5کیلو

مشاهده

باربل 5کیلو

ناموجود

جدید دسته هشت پشت بازو

مشاهده

دسته هشت پشت بازو
188,000 تومان

جدید میله هالتر1/50 ترانس (آستین دار)

مشاهده

میله هالتر1/50 ترانس (آستین دار)
370,000 تومان

جدید میله هالتر1/50فولاد (آستین دار)

مشاهده

میله هالتر1/50فولاد (آستین دار)
900,000 تومان

جدید دسته متوسط خم

مشاهده

دسته متوسط خم
250,000 تومان

جدید  خرید هالتر خانگی ( هالتر1/50 ترانس)

مشاهده

خرید هالتر خانگی ( هالتر1/50 ترانس)
230,000 تومان

جدید میله هالتر1/70 ترانس(خانگی)

مشاهده

میله هالتر1/70 ترانس(خانگی)
255,000 تومان

جدید میله هالتر 1/20ترانس (خانگی)

مشاهده

میله هالتر 1/20ترانس (خانگی)
208,000 تومان

جدید میله هالتر 180سانت باشگاهی

مشاهده

میله هالتر 180سانت باشگاهی
425,000 تومان

جدید میله هالتر2متر باشگاهی

مشاهده

میله هالتر2متر باشگاهی
507,000 تومان

جدید میله هالتر2/20متر باشگاهی

مشاهده

میله هالتر2/20متر باشگاهی
520,000 تومان

جدید طناب پشت بازو دوطرفه

مشاهده

طناب پشت بازو دوطرفه
195,000 تومان

جدید طناب پشت بازو تک دست

مشاهده

طناب پشت بازو تک دست
162,500 تومان

جدید دسته قایقی جمع (روکش لاستیک)

مشاهده

دسته قایقی جمع (روکش لاستیک)
220,000 تومان

جدید دسته دوسر نعلی خم 80سانت

مشاهده

دسته دوسر نعلی خم 80سانت
338,000 تومان

جدید دسته دوسر نعلی خم 100سانت

مشاهده

دسته دوسر نعلی خم 100سانت
365,000 تومان

جدید میله هالتر باشگاهی فولاد MD

مشاهده

میله هالتر باشگاهی فولاد MD
825,000 تومان
ارسال نظر

هالتر1/50 ترانس (خانگی)


230,000 تومان
خرید محصول