خرید تجهیزات بدن سازی خانگی

1 4/ 1400

چکیده مطلب:

خرید تجهیزات ورزشی برای خانه


خرید تجهیزات بدن سازی خانگی

این روزها ورزش و تمرین در خانه بسیار طرفدار دارد. شاید شرایط شرکت در باشگاه های بدنسازی و صرف وقت در اینگونه مجموعه های ورزشی را نداشته باشید. با خرید تجهیزات بدن سازی خانگی می توانید ورزش و تمرین را به خانه تان بیاورید.
با خرید تجهیزات بدن سازی خانگی خیلی راحت می توانید به اندام دلخواه خود برسید. می توانید با وسایل بدن سازی خانگی خودتان با شور و شوق به ورزش بپردازید. اما قبل از تهیه خرید تجهیزات بدن سازی خانگی باید به اهداف خودتان توجه کنید. با توجه به اهدافی که دارید، کاربردی ترین وسیله ها را برای خود انتخاب کنید.

تجهیزات ورزشی خانگی
مزیت خرید تجهیزات بدن سازی خانگی

 • قابل دسترس بودن وسایل ورزشی در هر زمان که اراده کنید و بخواهید ورزش کنید.
 • انگیزه و شور خاصی را برای انجام ورزش در شما به وجود می آورد.
 • با خرید تجهیزات بدن سازی خانگی نیاز به پرداخت هزینه های بالای باشگاه های ورزشی نیستید.
 • دارای تنوع بسیار با کارایی های متفاوت است.

انواع تجهیزات بدن سازی خانگی

 • دمبل
 • بارفیکس
 • فنر بدنسازی
 • مسگری
 • توپ پیلاتس
 • تقویت کننده مچ دست
 • هولاهپ یا حلقه و سایر تجهیزات بدنسازی خانگی

استفاده از وسایل بدنسازی در خانه

اگر می خواهید خرید تجهیزات بدن سازی خانگی را داشته باشید، ابتدا هدف خود را از انجام تمرینات روزانه مشخص کنید. یک برنامه دقیق برای انجام تمرینات داشته باشید. یک رژیم غذایی مشخصی را داشته باشید و آن را دنبال کنید.
بهتر است با یک برنامه تعیین شده و مشخص و با هدف با استفاده از تجهیزات بدن سازی خانگی تمرین و ورزش خود را شروع کنید. با یک برنامه ورزشی دقیق و درست می توانید از سلامت جسمانی و روحی برخوردار شوید.

قیمت تجهیزان بدنسازی خانگی

قیمت تجهیزات بدنسازی خانگی به این بستگی دارد که چه وسیله ای را می خواهید تهیه کنید. قیمت وسایل ورزشی نسبت به کاربرد وکیفیتشان تعیین می شود. مواردی که قیمت تجهیزات بدن سازی خانگی را تحت تاثیر قرار می دهد موارد زیر است.
 • کیفیت و برند دستگاه
 • نحوه ی طراحی دستگاه
 • گارانتی و خدمات پس از فروش
 • استاندارد بودن دستگاه
 • زیبا و متناسب بودن دستگاه

ویژگی های دستگاه بدنسازی باکیفیت و استاندارد

 • دارای ابعاد مناسب با بدن افراد است.
 • قابلیت تنظیم در وزن های مختلف
 • با کیفیت و مقاوم
 • استفاده از مواد استاندارد
 • داشتن برچسب مشخصات و توضیحات

تجهیزات بدنسازی با کیفیت و ارزان

از کاربردی ترین وسایل مورد نیاز برای ورزش در خانه تجهیزات بدنسازی خانگی است. کیفیت در دستگاه های ورزشی حرف اول را می زند. در هنگام خرید وسایل ورزشی خانگی بهتر است کیفیت را فدای قیمت و ارزان بودن کالا نکنید.

چند وسیله ورزشی کاربردی در خانه

تنوع در انواع رشته های ورزش بر آن شده است تا با توجه به علاقه و نیاز بدن در هر شخص نوع ورزش و انتخاب شود. می توان ورزشی که دوست دارید را در باشگاه یا حتی در خانه انجام دهید. با تجهیزات بدن سازی خانگی می توانید هر روز و در هر زمانی ورزش کنید.
برای آنکه به تناسب اندام برسید و در خانه بتوانید ورزش کنید، نیازی نیست که خیلی متحمل هزینه های زیادی شوید. در ادامه چند نمونه از وسایل مهم و کاربردی برای ورزش در خانه را برای شما نام می بریم.
طناب ورزشی
طناب ورزشی
از وسایل و تجهیزات ورزشی خانگی که بسیار کاربردی است می توان به طناب ورزشی اشاره داشت. این وسیله برای افراد مبتدی که نیاز دارند بدنشان امادگی ورزش کردن را پیدا کند، بسیار مناسب است. این وسیله قیمت مناسبی دارد و به راحتی هم قابل تهیه است.
خرید دمبل ورزشی
دمبل از وسایل مورد نیاز برای ورزش است. از تجهیزات ورزشی خانگی لازم برای هر ورزشکاری دمبل است. در مقایسه با هالتر می توان حرکت های بیشتری را با این وسیله انجام داد. مورد دیگر این است که قیمت در خرید دمبل از هالتر هم ارزانتر است.
دمبل مزیت دیگری هم دارد و این است که می توان به راحتی آن را جا به جا کرد. می توانید عضله های گوناگونی را با دمبل تقویت کرده و آن ها را درگیر می کند.
زیرانداز یوگا
با توجه به محبوب شدن ورزش یوگا در بین خانم ها و آقایان استفاده از زیرانداز یوگا از تجهیزان ورزشی خانگی پرکاربرد است. این وسیله تکیه گاهی برای انجام حرکات یوگا است. بعضی مدل ها هستند که عرق بدن را جذب کرده و بوی ناخوش عرق هم پخش نمی شود. با خرید زیرانداز یوگا از مزایای ورزش یوگا بهره مند شوید.
توپ تناسب اندام
از دیگر وسایل ورزشی و تجهیزات بدن سازی خانگی که در خانه استفاده می شود توپ تناسب اندام است. اگر از حالت و ظاهر ستون فقرات خود راضی نیستید می توانید از توپ تناسب اندام استفاده کنید. استفاده از این وسیله ورزشی خانگی بسیار راحت است. حرکات کششی و تمرینات ورزشی ساده و کاربردی را می توان با این وسیله انجام داد.
توپ تناسب اندام
رول یا چرخ شکم
با استفاده از رول عضله های بسیاری در بدن شما درگیر می شود. با هر بار چرخاندن این وسیله چیزی در حدود 20 عضله شما درگیر می شود. با پشتکار و با این وسیله از تجهیزات بدن سازی خانگی شکم زیبایی را خواهید داشت.
بند و کش trx
از تجهیزات بدن سازی خانگی پرکاربرد  می توان به بند و کش اشاره کرد. هم قابل حمل است و هم آمادگی جسمانی بالایی را برای بدن ورزشکاران ایجاد می کند.
استفاده از این وسیله آسان است. بند یا کش ورزشی این وسیله را می توانید به درز بالایی در یا سقف وصل کنید و حرکات ورزشی زیادی را انجام دهید. مزیت استفاده از این وسیله ورزشی افزایش نیرو و انعطاف پذیری است.
کش مقاومتی
از تجهیزات بدن سازی خانگی که همه عضلات را درگیر می کند، کش مقاومتی است. از عضله های مچ دست تا پاشته پا گرفته تا شکم و دیگر قسمت ها که درگیر می شوند. اگر خرید تجهیزات بدن سازی خانگی می خواهید انجام دهید حتما این وسیله را تهیه کنید که دیگر نیازی به وسیله خاص دیگر نخواهید داشت.
تردمیل
از مشخصات یک تردمیل خوب خانگی می توان به تاشوندگی و تحمل وزن بالای ان اشاره کرد. این وسیله برای همه افراد مناسب است. طرز استفاده از آن را به خوبی یاد گیرید و از تکنیک های استفاده از آن آگاه باشید. عوامل مختلفی مثل بدنه، شیب تردمیل، تحمل وزن، سرعت و صفحه نمایشگر در انتخاب شما تاثیر دارد.
 
مقالات مرتبط
ارسال نظر