خرید بهترین مدل‌های میله هالتر

7 7/ 1400

چکیده مطلب:

برای خرید بهترین مدل‌های میله هالتر چه باشگاهی و چه خانگی از طریق فروشگاه ام دی اسپورت با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت اقدام نمایید.


خرید بهترین مدل‌های میله هالتر

بسیاری از افراد به دلایل مختلف وقت رفتن به باشگاه را ندارند. مشغله های روزمرگی و زندگی های ماشینی وقتی برای ورزش کردن و باشگاه رفتن را نمی گذارد. اما این ها دلیلی برای کنار گذاشتن ورزش و تمرین نیست. به هر حال باید به سلامتی بدن اهمیت داد. از راه هایی که می توان ورزش کردن را در برنامه روزانه قرار داد، داشتن یک باشگاه خانگی است. از مهمترینشان هم خرید دمبل و خرید بهترین مدل‌های میله هالتر برای ورزش در خانه است.
در بازار انواعی از میله های هالتر وجود دارد. اما باید بدانید که کدام برای شما مناسب تر است. اینکه در خانه ورزش می کنید یا در باشگاه و اینکه مبتدی هستید یا می خواهید تمرینات پیشرفته کنید همه در نوع خرید میله هالتر دخیل هستند. در ادامه این مطلب درباره انواع میله هالتر و چگونگی تمرین با آن ها در خانه بیشتر می خوانیم.

خرید میله هالتر
نکات مهم در خرید میله هالتر چیست؟

نکته مهمی که درباره خرید میله هالتر باید به آن توجه داشت، این است که به وزنه هایی که قرار است بر روی آن ها سوار شود، باید توجه داشت. وزنه هایی که در خانه برای تمرین مورد استفاده قرار می گیرند با وزنه هایی که در باشگاه هستند، با هم فرق دارند. پس در اولین قدم باید این موضوع را مشخص کنید که با میله هالتر در خانه تمرین می کنید یا در باشگاه ورزش می کنید. به هر حال موارد زیر را در خرید میله هالتر اهمیت دهید.

طول میله هالتر چقدر باشد؟

طول میله های هالتر چیزی در حدود 1 تا 2 متر است. در میدان های رسمی مثل المپیک طول این میله ها ثابت هستند و 2 متر می باشند. اما مهم ترین چیزی که در انتخاب طول میله هالتر است این است که در چه اندازه های شما راحت هستید و مطابق با تمرینات شما است. طول میله باید به گونه ای باشد که هالتر در دستان شما صحیح قرار بگیرد.

توجه به وزن میله

در هنگام خرید هالتر به وزن اولیه آن خیلی دقت کنید. می دانید که در هنگام بلند کردن هالتر، هم باید وزن میله و هم وزن وزنه ها را تحمل کرده و بلند کنید. پس به وزن میله باید خیلی اهمیت داد.

ضخامت میله هالتر

خرید میله هالتر
در خرید بهترین مدل‌های میله هالتر برای شما باید به ضخامت میله هالتر اهمیت دهید. هرچه ضخامت میله هالتر شما بیشتر باشد، در گذر زمان از تمرینات، قدرت دستان شما هم بیشتر می شود. برای انتخاب اندازه ضخامت میله هالتر مناسب خودتان حتما با یک کارشناس در این باره صحبت مرده و مشاوره بگیرید.


قیمت خرید بهترین مدل‌های میله هالتر

قیمت میله هالتر بر اساس یکسری موارد تعیین می شود. از این موارد می توان به گزینه های زیر اشاره داشت.
  • قیمت میله هالتر بر اساس جنس بدنه
  • طول میله هالتر
  • ضخامت میله هالتر
  • طرح و نوع میله هالتر
  • کیفیت میله هالتر

انواع میله هالتر

همه میله های هالتر در بازار به یک شکل نیستند. بعضی ها صاف و بعضی ها هم منحنی هستند. مدل های منحنی و چکشی مانند هم وجود دارند که در تمرینات خاصی استفاده می شوند. بیشتر افراد حرفه ای هستند که از میله های منحنی و هالترهای چکشی شکل استفاده می کنند. از انواع بهترین مدل‌های میله هالتر می توان به مدل های زیر اشاره کرد.

میله هالتر S150 استیل سایز 150 سانتی متری

این میله دارای بستی از نوع پلاستیک است. جنسی استیل دارد و قابل استفاده در خانه می باشد. دارای ابعاد 2.5*150 است.

میله هالتر S120 استیل سایز120  سانتی متری

این میله هالتر دارای بست پلاستیکی می باشد. جنسش از استیل است و می توان با وزنه های خانگی از آن استفاده کرد. دارای ابعاد 2.5 در 120 است.

میله هالتر مدل 120A.S

یک مدل میله هالتر در خرید بهترین مدل‌های میله هالتر وجود دارد که میله هالتر مدل 120A.S است جنس این میله از ترانس است و می توان با وزنه های خانگی از آن استفاده کرد. ابعاد این میله 120*3*3 است. جنسش هم از آهن است.

میله هالتر AS.B به همراه دسته دمبل و وزنه

جنس این میله از آهن است و وزنی در حدود 45000 دارد. دارای ابعادی معادا 25*25*160 است.

میله هالتر A150 آستین دار در سایز 150 سانتی متر

این میله هالتر از بهترین مدل های میله هالتر است که دارای بست فلزی است و جنسی از ترانس دارد. قایل استفاده با وزنه های باشگاهی است. دارای ابعاد150*4.5 است.
میله هالتر مدل T150 ترانس سایز 150 سانتی متر
این میله دارای بستی لاستیکی می باشد. جنسش از ترانس است و می توان با وزنه های خانگی تمرین کرد. دارای ابعادی 120*2.8 است.
میله هالتر پاور جیم مدل 001 با وزنه پامپ
دارای ابعادی معادل 150 در 20 است. وزنی به ندازه 19000 گرم دارد.
میله هالتر مدل B150
می تواند تا 60 کیلو وزنه ها را تحمل کند. دارای ابعاد 150 در 2.2 در 2.2 است. جنس این نوع میله هالتر هم از آهن است.

میله هالتر T120 با اندازه120 سانتی متر


این نوع میله هالتر بستی لاستیکی دارد. جنسش از ترانس است. می توان با وزنه خانگی از آن استفاده کرد. دارای ابعاد 120 در 2.8 است.
میله هالتر مدل T180 ترانس سایز 180 سانتی متری
این مدل از هالتر دارای بستی لاستیکی است جنسش از ترانس است. می توان با وزنه های خانگی از آن استفاده کرد. دارای ابعاد 2.8 در 180 است.
میله هالتر مدل AS150
جنس این میله هالتر از ترانس است و قابل استفاده با وزنه های خانگی است. دارای ابعاد 3*3*150 است. جنسش هم از اهن است.
میله هالتر مدل A120 آستین دار در سایز 120 سانتی متری
این نوع میله هالتر را می توانید در خرید بهترین مدل‌های میله هالتر داشته باشید. دارای بستی فلزی است. جنسش از ترانس است و می توان با وزنه های باشگاهی از آن استفاده کرد. دارای ابعاد4.5 *120 است.
میله هالتر مدل پاورجیم 3 کیلویی
این نوع میله هالتر دارای ابعاد 5*120 است. و وزنی معادل 3000 دارد.
میله هالتر
سخن آخر

از میله هالر در ورزش بدنسازی استفاده می شود. وزنه هایی را در میله هالتر قرار می دهند و حرکات ورزشی چه در خانه و چه در باشگاه انجام می دهند. با هالتر می توان قدرت حرکات اجرایی در بدنسازی را بالا برد. در خرید بهترین مدل‌های میله هالتر باید به نوع، جنس و کاربرد آن میله با توجه به نیاز خودتان توجه کنید. جنس خوبی را انتخاب کنید و از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. فروشگاه ام دی اسپورت متخصص در فروش انواع میله های هالتر خانگی و باشگاهی با بهترین قیمت است.

مقالات مرتبط
ارسال نظر