خرید لوازم ایروبیک - دمبل بانوان روکش دار2کیلو Average rating: 4.76762182115001, based on 89 reviews from $90000.0000 to $90000.0000

خرید لوازم ایروبیک - دمبل بانوان روکش دار2کیلو

لوازم ایروبیک، پیلاتس و بدنسازی

ایروبیک یک ورزش جدیدی است که این روزها طرفداران بسیاری هم دارد. باعث سلامتی بدن می شود و انجام آن در خانه هم امکان دارد. با خرید لوازم ایروبیک که بسیار هم ساده هستند، به راحتی در منزل ورزش کنید.
می توانید با لوازم ایروبیک آشنا شوید و اقدام به خرید و تهیه آن ها نمایید تا خیلی راحت در خانه ورزش کنید و نیازی به رفتن به باشگاه هم ندارید. در ادامه با لوازم ایروبیک آشنا شده و ویژگی هایشان را برایتان بیان می کنیم.
وسایل ایروبیک

ورزش ایروبیک چیست؟

بیشتر افراد مایل هستند اندامی خوش فرم و زیبایی را داشته باشند. از این رو یکی از مناسب ترین ورزش ها برای تناسب اندام ورزش ایروبیک می باشد. این نکته را در نظر داشته باشید. که برای انجام این ورزش به لوازم ایروبیک نیاز دارید. به طور کلی ورزش ایروبیک یک ورزش شاد محسوب می شود. چرا که حرکات ورزشی به صورت هماهنگ و با ریتم تند موسیقی انجام می شود. همچنین تحرک زیادی که در ورزش ایروبیک انجام می شود باعث چربی سوزی بیشتر و در نتیجه تناسب اندام به خوبی صورت می گیرد. ورزش ایروبیک همچنین در سیستم عروقی و قلبی نیز نقش بسیار مهم و موثری دارد.

وسایل مورد نیاز برای انجام ایروبیک

ورزش ایروبیک از ورزش هایی است که نیاز به وسایل و ابزار خاص و زیادی ندارد و با تهیه لوازم آن خیلی راحت و بی هزینه می توانید ورزش کنید. مهم ترین لوازم ایروبیک موارد زیر هستند.
 • زیرانداز یا مت  (Matt)
 • دمبل ایروبیک ( Aerobic dumbbells )
 • توپ تعادلی ( Gym Ball )
 • حلقه ایروبیک  (Hulahoop )

خرید لوازم ایروبیک باکیفیت

در بازار همه نوع لوازم ورزشی و لوازم ایروبیک وجود دارد و به فروش می رسد. اما اینکه ایمنی کدام بیشتر است و کدام باکیفیت تر است به نوع متریالی که در آن استفاده شده است، بستگی دارد. فروشگاه ام دی اسپورت لوازم و ابزار باکیفیت ورزشی اعم از وسایل بدنسازی، پیلاتس، یوگا و ایروبیک را در بهترین مدل و نوع به فروش می رساند.

معرفی برخی از مهم ترین لوازم ایروبیک

ورزش ها امروزه تنوع بسیاری دارند. در میزان سختی، مخاطبین ورزش و اهداف. با این حال هر چه انجام یک ورزش آسانتر باشد و با محیط های مختلف بهتر خودش را وفق دهد، پرطرفدار تر خواهد بود. ایروبیک هم از همین نوع است و شمایی که در خانه یا پارک، ورزش های خاصی را به طور روزانه انجام می دهید، دانسته یا ندانسته در حال انجام ایروبیک هستید. تنوع زیاد این ورزش ها، باعث می شود لوازم ایروبیک هم بخش دیگری از نیاز های روزانه ما بشود.

خرید مت یا زیرانداز ورزشی

بسیاری از حرکات ورزش هستند که باید بر روی زمین انجام شوند. برای اینکه به بدن و عضلات آسیب نرسد از زیرانداز مناسبی که با فوم اسفنجی تهیه شده است استفاده می شود. در ابتدا در ورزش یوگا و بعدها در ایروبیک هم مورد استفاده قرار گرفت.
مت ها از فوم pvc ساخته شده اند. اما کم کم توسعه یافتند و جنس های دیگر هم وارد بازار شد و از ویژگی های مت ایروبیک می توان به موارد زیر اشاره کرد.
مقدار نرمی و سبکی استاندارد در مت ایروبیک لوازم ایروبیک هم مانند سایر لوازم ورزشی باید استاندارد باشند. مثلا وزن مت بیشتر از 2 کیلوگرم نباید باشد تا استاندارد بودن خود را حفظ کند. و باید به اندازه کافی نرم باشد تا در هنگام انجام تمرینات به عضلات و بدن آسیب وارد نشود.
مت یا زیرانداز

جنس و مواد تشکیل دهنده برای مت چگونه باید باشد؟

مت ها از مواد تشکیل دهنده مختلفی درست می شوند و روانه بازار می گردند. در هنگام خرید مت باید به نرمی، حساسیت، سازگاری با محیط توجه شود که جنس و متریالش به این عوامل بستگی دارد. البته عامل قیمت هم نوع متریال را مشخص می کند.
ضخامت مناسب برای مت ها
مناسبترین ضخامت برای مت بین 6 تا 8 میلی متر است.
اندازه استاندارد در مت
مت باید با قد و اندام شما تناسب داشته یاشد. اکثرا دارای طول 170 و عرض 60 سانتی متری هستند.

مزایا و خرید دمبل ایروبیک

دمبل ایروبیک برای پرورش عضلات و فرم دادن به آن ها استفاده می شود. جنسشان پلاستیکی است و معمولا وزنی بین 250 تا 5000 کیلو گرم را دارند. به صورن جفتی خریداری و استفاده می شود. شما می توانید با خرید دمبل ایروبیک از فروشگاه ام دی اسپرت بیشترین بازدهی را از این ورزش فوق العاده داشته باشید.

مهم ترین ویژگی های یک دمبل ایروبیک با کیفیت

 • همانگونه که همه لوازم ایروبیک باید استاندارد باشند، دمبل هم از این قاعده مستثنی نیست. دمبل ایروبیک باید دارای کیفیت بالا و از بهترین متریال باشد. تا دچار آسیب دیدگی و ضربه و یا سایش و زنگ زدگی نشود.
 • دمبل ایروبیک نباید حساسیت زا باشد. اگر از متریال مرغوب باشد با دست گرفتن و استفاده هیچ حساسیتی به پوست دستتان وارد نمی شود.
 • یک مورد مهم از ویژگی های دمبل ایروبیک این است که لیز نخورد و ایتایی خوبی در دست داشته باشد و اینکه قابل تنظیم هم باشد.

مهم ترین ویژگی های توپ تعادلی در ایروبیک

از لوازم ایروبیک می توان به توپ های تعادلی اشاره داشت. از توپ ها در انجام حرکات کششی و اصلاحی در ایروبیک استفاده می شود. از ویژگی ها می توان موارد زیر را بیان کرد.
 • دارای تحمل وزنی بالا باشد.
 • دارای متریالی عالی و با کیفیت باشد.
 • بتواند پر و خالی شود.
 • دارای وزن استاندارد و متعادل باشد.
 • دارای ابعاد مناسبی با بدن باشد.

خداحافظی با چربی های پهلو با حلقه ایروبیک 

حلقه ایروبیک همان هولاهوپ است که همه از کودکی می شناسیم. دارای یک حلقه پلاستیکی است که با چرخاندن آن چربی های پهلو و شکم آب شده و از بین می رود. این وسیله ایروبیک بسیار برای لاغری و چربیسوزی عالی است که در واقع وسیله ای هوازی است. دارای مدل ها و سایزهای مختلفی است که در فروشگاه های ورزشی به فروش می رسد. نوع باکیفیت آن در فروشگاه ای معتبر وجود دارد که استقامت و نرمی خوبی دارد.
حلقه ایروبیک

مسگری بهترین ورزش برای چربی سوزی

این وسیله نیز مانند حلقه ایروبیک بسیار پرکاربرد و تاثیر گذار است. چرا که باعث از بین رفتن چربی در ناحیه شکم و پهلو می شود. همچنین این وسیله برای افرادی که می خواهند شکمی صاف و کمر باریکی داشته باشند. بسیار موثر و مناسب می باشد. مسگری جزو پر کاربرد ترین لوازم ایروبیک محسوب می شود.

ویژگی های منحصر به فرد ایروبیک

ایروبیک از ورزش های ساده ای است که می توان با آن حرکت بدنی بالایی داشت. فعالیت بدن با انجام حرکات ایروبیک بالا می رود. ورزشی هوازی است که چربی سوزی بالایی هم دارد. می تواند سیستم عروقی  تنفسی را باز کند و زیبایی اندام را برایتان به ارمغان آورد.
ورزش ایروبیک اجرای حرکاتی ورزش و هماهنگ با موسیقی است که با سرعت انجام می شود. ورزشی شادی آور است که از افسردگی جلوگیری می کند.

ایروبیک فقط مخصوص بانوان می باشد؟

این باور غلطی است که ورزش ایروبیک فقط مخصوص برای بانوان می باشد. ایروبیک یکی از ورزش هایی است که کل بدن را درگیر می کند و به چالش می کشد. این ورزش به اصطلاح بدن شما را کاملا ورزیده می کند و تناسب اندام شما را به بهترین شکل ممکن کامل می کند. پس این باور غلط را فراموش کنید که این ورزش فقط برای بانوان می باشد. این ورزش هم برای مردان و هم برای بانوان قابل انجام می باشد و یکی از ورزش های محبوب به شمار می رود.

فواید ورزش ایروبیک برای بدن

همانطور که گفته شد با ورزش و لوازم ایروبیک آشنا شدید. ورزش ایروبیک فواید بسیار زیادی دارد. در ادامه برخی از فواید ورزش ایروبیک را برای شما خواهیم گفت.
 • ورزش ایروبیک باعث بهبود سیستم گردش خون می شود.
 • ورزش ایروبیک اگر به صورت منظم انجام شود باعث افزایش سطح انرژی در بدن می شود.
 • ریسک بیماری قلبی را کاهش می دهد.
 • ورزش ایروبیک باعث کاهش استرس و افسردگی می شود.
 • باعث تناسب اندام می شود.
 • باعث تقویت ایمنی بدن می شود.
 • افزایش قدرت عمومی بدن
 • باعث تنظیم و تثبیت وزن می شود.
فواید ورزش ایروبیک
 

ورزش هوازی شامل چه ورزش هایی می باشد؟

در یک معنی عام، ورزش ایروبیک به هر نوع ورزش هوازی گفته می شود همان طور که از اسم آن پیدا است،Aerobic exercise . البته در بین مردم گونه ی خاصی از ورزش های هوازی که همراه موسیقی و به صورت موزون انجام می گیرد بیشتر کلمه ایروبیک را تداعی می کند. به هر نحو هوازی بودن و موزون بودن حرکات به قدری عام هستند که مثال های زیادی را بتوانیم برایش ردیف کنیم. پزشکان توصیه می کنند برای حفظ سلامتی در سطح خیلی خوب، هفته ای 5 مرتبه هر بار به مدت 30 دقیقه ورزش ایروبیک را انجام دهید.

لوازم ضروری برای انجام ورزش ایروبیک

بدیهی است که بسیاری از مثال های ما به دلیل سادگی حرکات، نیاز خاصی به وسیله ورزشی ندارد، همین بخشی از جذابیت ورزش های ایروبیک به صورت خانگی است. اما ممکن است بعضی افراد هم به دنبال انجام ورزش های ایروبیک سنگین تر به صورت جدی باشند. به علاوه بعضی لوازم ایروبیک و حرکاتشان تاثیر خیلی مثبتی روی روحیه شما خواهند داشت. ورزش های هوازی اساساً فواید بسیاری برای بدن دارند. بهبود گردش خون، بهبود روند تنفس سلول ها، تقویت عضلات و در نهایت سوزاندن چربی ها، مواردی هستند که به راحتی نمی شود از آن ها غفلت کرد.

داشتن یک کفش ورزشی مناسب

بسیاری از ورزش هایی که در زمره ایروبیک قرار می گیرند نیاز به یک حداقل لوازم ایروبیک دارند: کفش ورزشی. پیاده روی سریع از جمله ساده ترین گونه های ورزش هوازی است اما برای حفظ سلامتی و لذت بردن از ورزش، همراه داشتن کفش را الزامی می کند. به غیر از آن ورزش کمی سنگین تر مثل دویدن و از آن جدی تر، مثل بالا رفتن سریع از پله، نیاز به کفش ورزشی دارند. همه مواردی که گفتیم جزو بهترین ورزش های در دسترس برای حفظ سلامتی هستند در نتیجه این وسیله ساده و پرکاربرد ایروبیک را دست کم نگیرید. برای باقی حرکاتی هم که در ادامه خواهیم آورد، کفش ورزشی یکی از لوازم ایروبیک حذف نشدنی است

تشک ورزشی مناسب ایروبیک

یکی دیگر از انواع پرطرفدار ورزش ایروبیک، آن هایی هستند که در خانه به راحتی قابل انجام دادن هستند. حرکات موزون به همراه موسیقی یا راه رفتن و دویدن در جا. یک وسیله دوست داشتنی برای اینکه از سر خوردن شما در حین ورزش در خانه و برخورد بدن شما با سطح زمین جلوگیری کند، تشک ورزشی است. یک تشک می تواند محیطی ایزوله برای بدن شما باشد که تمرینات خود را با خیال راحت روی آن انجام دهید.

داشتن طناب ایروبیک

یکی از خاطره برانگیزترین لوازم ایروبیک برای ما طناب ورزشی است. برنامه های روزانه بسیاری برای استفاده از طناب ورزشی طراحی شده است. به عنوان مثال هر هفته پنج روز و هر روز 30 دقیق تمرین کنید به این صورت که 30 ثانیه طناب بزنید و 30 ثانیه استراحت داشته باشید. می توانید نیم ساعت تمرین خود را به دو ست 15 دقیقه ای تقسیم کنید. بعد از مدتی کار با طناب ورزشی، شما غیر از حرکات معمولی، حرکات جذاب و جدیدی را ابداع خواهید کرد که ذهنتان را به دوران کودکی و مدرسه می برد.

آشنایی با پله ایروبیک

پیش از این در بخش کفش ورزشی گفتیم که بالا رفتن از پله های یک نوع ورزش ایروبیک نسبتاً سنگین است. با این حال اگر شما در خانه یا باشگاه هستید یا به صورت گروهی ورزش می کنید، طبیعتاً به تعداد کافی پله دسترسی ندارید. نوعی وسیله ایروبیک وجود دارد به نام پله ایروبیک و حرکتی شبیه به بالا رفتن از پله که آن را برایتان شبیه سازی می کند. این وسیله شبیه به یک جعبه با ارتفاع های متفاوت است. اگر تمرین مخصوص را یاد بگیرید قطعاً جزو حرکات محبوب روزانه شما خواهد شد.

توپ ایروبیک یا بامزه ترین وسیله ورزشی؟!

یک مورد از بامزه ترین لوازم ایروبیک که تعداد زیادی حرکات را برای شما امکان پذیر می سازد، توپ ایروبیک است. این توپ از جنس پلاستیک بوده با قطر نسبتاً بزرگ که پر از باد می شود. تمرین های مختلفی مثل دراز نشست، شنا روی توپ، پرس دمبل روی توپ و ... با استفاده از توپ ایروبیک تعریف شده است.
سخن پایانی
در این مطلب همانطور که گفته شد با ورزش و لوازم ایروبیک آشنا شدید. همانطور که میدانید ورزش ایروبیک یکی از ساده ترین و محبوب ترین ورزش ها محسوب می شود. اگر علاقه دارید این ورزش را انجام دهید. باید بدانید این ورزش نیز مانند خیلی از ورزش های دیگر نیاز به برخی لوازم و تجهیزات دارد. همچنین این نکته مهم را فراموش نکنید که برای خرید لوازم حتما به مسائلی که برای شما گفته شد توجه کافی را داشته باشید. اگر به دنبال خرید لوازم ایروبیک هستید اما جایی برای آن سراغ ندارید، فروشگاه ام دی اسپرت مناسب ترین گزینه برای شما می باشد.

سوالات متداول خرید لوازم ایروبیک

 1. لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای انجام ورزش ایروبیک شامل چه مواردی می باشد؟
  ورزش ایروبیک نیز مانند برخی ورزش های دیگر نیازمند یک سری لوازم و تجهیزات می باشد. که شامل زیر انداز یا مت تمرینی، دمبل ایروبیک، توپ تعادلی، حلقه ایروبیک و مسگری می باشد.
 2. ورزش ایروبیک چه فوایدی را به همراه دارد؟
  ورزش ایروبیک فواید بسیار زیادی را برای بدن به همراه دارد. که برخی از این فواید شامل تناسب اندام، افزایش قدرت عمومی بدن، تقویت ایمنی بدن، کاهش استرس و افسردگی، بهبود سیستم گردش خون، تنظیم و تثبیت وزن، کاهش ریسک بیماری قلبی و افزایش سطح انرژی در بدن.
 3. برای خرید زیر انداز یا مت تمرینی باید به چه نکاتی توجه کرد؟
  زیر انداز یا مت تمرینی که انتخاب می کنید باید کاملا نرم و لطیف باشد. تا باعث اذیت و آسیب رسانی به بدن ورزشکار نشود. همچنین متی که انتخاب می کنید باید وزن و ضخامت استاندارد داشته باشید. که معمولا وزن استاندارد حدود 2 کیلو گرم است. و ضخامت استاندارد 8 میلی متر می باشد. در هنگام خرید زیر انداز یا مت حتما به این موارد توجه داشته باشید.
 4. ورزش ایروبیک چه نوع ورزشی است؟
  ورزش های هوازی که به صورت موزون یا همراه با گروهی از افراد انجام می گیرد در زمره ورزش ایروبیک قرار می گیرند. بعضی از آن ها شیوه ساده ای دارند و بعضی دیگر به لوازم ایروبیک نیاز خواهند داشت.

 5. فرق ایروبیک با ورزش هوازی در چیست؟
  با اینکه از نظر فنی هر ورزش ایروبیک به معنی هوازی است، در بین مردم ایروبیک انواع خاصی از ورزش های هوازی هستند که به صورت موزون انجام می گیرند.

 6. پرکاربردترین وسیله برای ایروبیک کدام است؟
  اکثر ورزش های ایروبیک در وهله اول نیاز به یک کفش ورزشی دارند. یکی دیگر از لوازم ایروبیک پرکاربرد هم تشک ورزشیست، مخصوصاً در ورزش های خانگی و یا دسته جمعی در باشگاه.
   


   

محصولات مرتبط

جدید دمبل بانوان روکش دار1کیلو

مشاهده

دمبل بانوان روکش دار1کیلو

ناموجود

جدید صفحه هالتر سه دستگیره رنگی

مشاهده

صفحه هالتر سه دستگیره رنگی

ناموجود

جدید کتل بل روکش دار2کیلو

مشاهده

کتل بل روکش دار2کیلو

ناموجود

جدید کتل بل روکش دار4کیلو

مشاهده

کتل بل روکش دار4کیلو

ناموجود

جدید کتل بل روکش دار6کیلو

مشاهده

کتل بل روکش دار6کیلو

ناموجود

جدید کتل بل روکش دار8کیلو

مشاهده

کتل بل روکش دار8کیلو

ناموجود

جدید کتل بل روکش دار10کیلو

مشاهده

کتل بل روکش دار10کیلو

ناموجود

جدید کتل بل روکش دار12کیلو

مشاهده

کتل بل روکش دار12کیلو

ناموجود

جدید دمبل سه تیکه روکش دار(یک جفت)

مشاهده

دمبل سه تیکه روکش دار(یک جفت)

ناموجود

جدید دمبل 7.5کیلو شش ضلعی(ست 2عددی)

مشاهده

دمبل 7.5کیلو شش ضلعی(ست 2عددی)

ناموجود

جدید وزنه هالتر دور لاستیک

مشاهده

وزنه هالتر دور لاستیک

ناموجود

جدید دمبل گرد نوشته رنگی(ست 2عددی)

مشاهده

دمبل گرد نوشته رنگی(ست 2عددی)

ناموجود

جدید دمبل اسفنجی(وزن 2.5پوند)

مشاهده

دمبل اسفنجی(وزن 2.5پوند)

ناموجود

جدید دمبل شش ضلعی مشکی

مشاهده

دمبل شش ضلعی مشکی
140,000 تومان

جدید دمبل شش ضلعی تمام رنگی

مشاهده

دمبل شش ضلعی تمام رنگی

ناموجود

ارسال نظر

لوازم ایروبیک


90,000 تومان
به من خبر بده