درباره ما

فروشگاه ام دی اسپورت

فروشگاه لوازم ورزشی ام دی اسپرت فعالیت خود را به صورت حرفه ای از سال  1378 آغاز کرد. البته که نزدیک به 50 سال است که در زمینه تولید لوازم جانبی باشگاهی فعالیت دارد. این فروشگاه با مدیریت آقای مصطفی دین محمدی از مربیان پرورش اندام ایران و آقای داود فنائی مربی باشگاه پرسپولیس، با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات در خدمت مشتریان عزیز است. این فروشگاه با هدف عرضه جدیدترین محصولات ورزشی از قبیل لوازم و تجهیزات ورزشی، انواع وزنه و دمبل باشگاهی و خانگی و لوازم جانبی باشگاهی و خانگی و همچنین لوازم ورزشی یوگا، ایروبیک و پیلاتس و کراس فیت از بهترین برندهای معتبر جهان، فعالیت می کند. فروشگاه mdsport دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن است. فروشگاه ام دی اسپورت اغلب محصولات خود را با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی با بهترین روش های ارسال در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. لازم به ذکر است که نحوه ارسال در کمترین زمان ممکن برای خریداران محترم انجام خواهدگرفت.

لوازم جانبی بدنسازی باشگاهی و خانگی


برای انجام یک برنامه تمرینی نیاز به استفاده و تمرین با وسایل باشگاهی دارید. لوازم جانبی باشگاهی از جمله مواردی است که برای داشتن یک تمرین خوب و اثرگذار لازم است. از این وسایل می توان به شیکر، قمقمه و دستکش و کشهای ورزش و میله و هالتر و ... اشاره داشت. تمامی این محصولات در فروشگاه ام دی اسپورت به فروش می رسد.
لوازم جانبی بدنسازی باشگاهی خانگی ورزش یوگا و پیلاتس و کراس فیت
یوگا از مجموعه ای حرکات و فعالیت های جسمی، ذهنی و روحانی است. برای انجام این حرکات و تمرینات نیاز به تهیه یکسری لوازم مانند کمربند یوگا، آجر یوگا، یوگا ویل، یوگا ویل ماساژ، مت یوگا است. تمامی این وسایل و لوازم در فروشگاه ام وی اسپورت به فروش می رسد. لوازم جانبی پیلاتس هم چون کش پیلاتس و یا حلقه پیلاتس و جوراب پیلاتس و ... به مشتریان و ورزشکاران عزیز ارائه می گردد.